برگزاری جلسه هماهنگی اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان پسر

[ad_1]

جلسه هماهنگی مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم با مربیان و سرپرستان اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان پسر در خوابگاه شهید چمران دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش سادس، اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه های سراسر کشور در بخش پسران از صبح یکشنبه به میزبانی دانشگاه تهران و به مدت سه روز برگزار می‌شود.

جلسه هماهنگی محمد پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، علی حبیب اللهی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه تهران و مربیان و سرپرستان تیم‌های حاضر در این المپیاد برگزار شد و در این جلسه آخرین هماهنگی‌ها برای هر چه بهتر برگزار شدن این المپیاد انجام شد.

پورکیانی در این مراسم با تاکید بر نقش این المپیاد در رشد و توسعه ورزش در میان قشر میلیونی دانشجویان سراسر کشور گفت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این رقابت ها و مشارکت حداکثری دانشگاه های سراسر کشور افزایش نشاط و سلامت روحی و جسمی میان دانشجویان دختر و پسر است.درصددیم این المپیاد را در سال های آینده نیز با مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان سراسر کشور برگزار کنیم.

علی حبیب‌اللهی نیز در این مراسم بر آمادگی کامل دانشگاه تهران برای میزبانی از این المپیاد تاکید کرد و گفت: همانگونه که المپیاد ملی ورزش همگانی در بخش دختران به نحو مطلوب به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد، با حمایت ریاست دانشگاه و دیگر مدیران، تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب المپیاد ورزشی پسران نیز اندیشیده شده و مشکلی در اینباره وجود ندارد.

مراسم افتتاحیه اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان پسر بعدازظهر یکشنبه و با حضور مدیران عالیرتبه وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و وزارت ورزش و جوانان در سالن ورزشی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *