عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب چهارمحال و بختیاري بر تشکيل کميته هاي راهبردي تاکيد كرد

[ad_1]

عیسی امامی عضو هیات مديره و نجدي مدير امور استان هاي بانک قرض الحسنه مهر ايران به منظور بررسي و ارزيابي عملکرد شعب در حوزه هاي مختلف جذب منابع قرض الحسنه، کنترل مصارف و پيگيري وصول مطالبات به استان چهارمحال و بختياري سفر نمودند.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب چهارمحال و بختیاري بر تشکيل کميته هاي راهبردي تاکيد كردبه گزارش خبرداغ به نقل از  روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، امامی عضو هیات مديره و نجدي مدير امور استان ها به همراه ملازاده مدير شعب استان چهارمحال و بختياري علاوه بر دواير ستادي از شعب اميرکبير(کد ۳۲۰۸)، سعدي( ۳۲۱۳)، آزادي (کد ۳۲۰۶)، مركزي شهركرد( كد ۳۲۱۴)، بن (كد۳۲۲۰) و ساسان (كد۳۲۰۴) نيز بازديد به عمل آوردند.
امامی در جمع پرسنل شعب استان چهارمحال و بختیاری بیان داشت: روساء و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ايران با شناسايي نقدينگي در جامعه و تحليل فضاي کسب و كار به منظور تجهيز منابع شعب، كار تشكيلاتي را در الويت كار خود قرار دهند.
وی افزود: ارزیابی و بررسی هاي آماري توسط کارکنان از اصول مديريت مي باشد و مي بايست با تشکيل کميته راهبردي برگزاري جلسات منطقه اي، استاني و كشوري نقشه راه شعب را ترسيم نمايند.
امامی با اشاره به تسهیل در نحوه دسترسی مشتریان به خدمات بانکي اظهار داشت: خدمات بانکداري نوين مانند ايجاد سامانه افتتاح حساب آنلاين و پرداخت تسهيلات اينترنتي در بانک قرض الحسنه مهر ايران سبب شده است تا خدمت رساني در دورافتاده ترين نقاط کشور نيز ميسر باشد و لازم است تا تمامي همكاران در معرفي و تشريح اين خدمات تمامي تلاش خود را بكار گيرند.
در ادامه نجدی مدیر امور استان ها نیز با بررسی آمار عملکرد شعب بيان داشت: رعايت بهداشت اعتباري نقش بسزايي در کاهش ميزان مطالبات و جلوگيري از معوقات بانکي خواهدشد.
وی تصریح کرد: در این راستا ضروری است تا تمامي کارکنان صف و ستاد در بررسي و اعتبار سنجي دقيق متقاضيان و ضامنين انها در تشکيل پرونده هاي تسهيلاتي اهتمام داشته باشند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *